Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale masz przestrzeń wokół siebie :D

właśnie!

tak sobie pomyślałam, cudze chwalicie (bo gdzie w dzienniku dojrzę zieleń, pola, lasy to się zachwycam) a swego nie doceniacie (bo u nas tez piknie jest!) Póki co, mam nadzieję, że nam tego pola nie zmarnują... i nie będę miała w przyszłości widoku na "niewiadomoco"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!

 

Powodzenia w budowaniu życzę! :)

 

A tym, że niektórzy stawiają ściany w 8 tygodni, a cały dom w 4 miesiące to się nie przejmuj. Dom wymaga czasu i tyle, hehe... ;)

Ja buduję już drugi rok, a końca jeszcze nie widać i nie zanosi sie na to żeby prędko było widać, ale się nie przejmuję. Są po prostu różne podejścia do tego stanu rzeczy. No chyba, że musicie się jak najszybciej wprowadzać, to wtedy rzeczywiście może byc problem z terminami. Ale życzę Wam żeby wszystko szło po Waszej myśli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj katarek! dzieki wielkie za pocieszenie! i życzenia (akurat z okazji ósmej miesięcznicy naszego Matika!)

Ja buduję już drugi rok, a końca jeszcze nie widać i nie zanosi sie na to żeby prędko było widać, ale się nie przejmuję.

no właśnie - Ty budujesz - a nie Tobie budują - i to jest podstawowa różnica! Ty to robisz kiedy możesz a dla pana Be to podstawowe (zdawałoby się) zajęcie... Ale co tam pan Niedobry! Chciałam rzec, że Ciebie podziwiam w tym budowaniu! Pięknie sobie radzisz! I też powodzenia życzę!

 

A z przeprowadzaniem mniej nam się spieszy niż z kredytem :) Choć oczywiście chcielibyśmy już być "u siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj .. iak z tymi pracami? na jakim etapie jesteś?

bo my na tym samym :-?

mówisz że lubisz 13? ....łeee a ja wczoraj sobie policzyłam i nasz dom będzie pod nr 13 :cry:

 

my też na tym samym (czyt. zalewanie stropu, he, he - to śmiech przez łzy...)

ale co tam! niedługo będzie lepiej!

 

ja mieszkam od 10 lat pod 13 i fajnie jest! serio serio!

 

naszego numeru nie znam, ale bardziej mi nie w smak, że ulica będzie Sobiesława :-? choć to pewnie lepiej niż jakaś kanałowa czy coś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj katarek! dzieki wielkie za pocieszenie! i życzenia (akurat z okazji ósmej miesięcznicy naszego Matika!)

 

 

no właśnie - Ty budujesz - a nie Tobie budują - i to jest podstawowa różnica! Ty to robisz kiedy możesz a dla pana Be to podstawowe (zdawałoby się) zajęcie... Ale co tam pan Niedobry! Chciałam rzec, że Ciebie podziwiam w tym budowaniu! Pięknie sobie radzisz! I też powodzenia życzę!

 

A z przeprowadzaniem mniej nam się spieszy niż z kredytem :) Choć oczywiście chcielibyśmy już być "u siebie"

 

No właściwie to masz rację. Inna sprawa jest w moim przypadku, a inna gdy komuś coś zlecasz, płacisz i wymagasz dotrzymywania terminów.

Ale z drugiej strony może lepiej trochę wolniej a dokładniej i bez błędów? ;)

Jakby się za bardzo spieszył to jeszcze jakąś fuszerkę mógłby zrobić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...